Lihtne e-pood või suurem lahendus?

E-poe loomiseks on palju erinevaid platvorme. Enamlevinud on kindlasti WordPress, väga mahukate lahenduste jaoks sobivad aga Magento ja Drupal. Meie kasutame e-poe loomiseks WordPressi koos WooCommerce-ga. Loome koostöös Sinuga visuaali, mõtleme välja struktuuri, integreerime tarne- ja makselahendused, aitame luua müügitingimuste ja privaatsuspoliitika tekstid, sisestada tooteinfo.

E-poe tegemine ja arendus

E-poe loomisel tuleb suurt rõhku seada nii turvalisusele, läbipaistvusele, kiirusele, kui ka kasutajamugavusele. Ostukogemus peaks olema võimalikult selge ja lihtne, sellepärast tasub enne e-poe loomist kindlasti läbi mõelda struktuur, eriti kui tootekategooriate ja toodete kogus on suur. Kui Sul endal väga selgeid ideid ei ole, siis ole mureta, meie aitame!

Nagu ka tavalise kodulehe puhul on väga tähtis, et e-pood on vaadeldav erinevates seadmetes (desktop, mobiil, tahvel) ja ka eri suurusega ekraanidel. Seame suurt rõhku sellele, et e-pood oleks mobiilisõbralik, otsingumootoritele optimeeritud, kasutajasõbralik, toimiks kiirelt, veatult, turvaliselt ja seda ka pikemas perspektiivis.

Ära muretse, kui Sul ei ole toodetest fotosid või tootekirjeldusi. Meil on olemas vajalik fototehnika, aitame soovi korral teha tootefotod ja kirjutame igale tootele kirjelduse.

Sul on idee?

Meil on lahendus!