Miks on vaja kodulehe hooldust ja uuendamist?

Kodulehe hoolduse eesmärgiks on tagada selle kvaliteet ja töökindlus. Sõltuvalt lehest võivad hooldustööd olla väga erinevad.

Hoolduse käigus teeme tavaliselt enne töid varukoopia, hoiame nendest kõige värskema alles kodulehe serveris ja ka meie serveris. Varukoopia tehase ka peale hooldustöid. Tehtud töödest anname Sulle ülevaate, mida täpsemalt tegime, kas tekkis tõrkeid, kas peame Sind või kedagi kolmandat kaasama, anname soovitusi, kuidas kodulehe turvalisust tõsta, kuidas kasutajakogemust, SEO-d ja üldist töökindlust parandada jne.

Kodulehe hooldus ja haldus

Tihtipeale arvatakse, et kodulehel pole hooldust vaja, kuna koduleht on aastaid toiminud. Siiski on see vaid aja küsimus, kui mõni pahalane lehe ära rikub ja kahjuks avastatakse see liiga hilja ning siis pole enam võimalik algset seisu taastada. Üheks lahenduseks sellisel juhul on päris uue kodulehe tegemine.

WordPress kodulehtede puhul näeme tavaliselt erinevaid uuendusi iga nädal (wordpress ise, teemad, pluginad). Paljud neist on lihtsamad parandused, funktsionaalsuse täienduse jms, kuid väga tihti sisaldavad uuendused ka turvaparandusi. Nende eiramisel tekib kodulehel kohe rist sattuda häkkeri küüsi. Ebaturvaline koduleht mõjub kindlasti negatiivselt nii kasutajale kui ka mõjutab otsimootoris leitavust, kodulehe laadimiskiirust, Google Ads reklaame jne. Tihtipeale sulgeb ka serveriteenuse pakkuja ligipääsu Sinu kodulehele täielikult, seda seni kuni puudused on kõrvaldatud.

Võtame hea meelega Sinu kodulehe või e-poe hoolduse enda vastutada, et saaksid keskenduda tähtsamatele asjadele.
Tagame veebilehe sujuva töö igakuise või kvartaalse hooldusega.
Vajadusel aitame ka kodulehe haldusega.

Sul on idee?

Meil on lahendus!