Google Ads reklaam aitab Sul jõuda enda toote või teenuse reklaamiga Google esilehele ja inimesteni, kes just praegu seda teenust või toodet otsivad. Google Displey bännerreklaamiga jõuad veelgi kaugemale, kuna see tuletab Sind hiljem nendele kasutajatele uuesti meelde, kes on Sinu veebilehte juba külastanud.

Display bännereid näidatakse Google reklaamvõrgustiku veebilehtedel (Google Display Network – GDN), nt YouTube, Gmail, kui ka üle kahe miljoni võrgustikuga liitunud veebilehe ning mobiilirakenduse.

Google Ads reklaamid

Kampaaniaga alustamiseks teeme analüüsi, et selgitada välja, milliseid märksõnu kasutavad Sinu valdkonna teenuseid ja tooteid otsivad potentsiaalsed kliendid. Loome kampaania selliselt, et Sinu reklaami näevad ainult need kasutajad, kes teenuse või toote vastu huvi tunnevad. Loome reklaamtekstid, lisame märksõnad, pildid jm vajaliku, et kampaania saavutaks maksimaalse tulemuse.

Kas Sul on juba Google Ads konto, kampaaniad loodud ja reklaamid nähtavad, kuid Sa pole kindel, kas kõik on ikka õigesti tehtud või kas tulemusi saaks parandada? Võta meiega ühendust, vaatame Sinu konto ja reklaamid üle, teeme muudatusettepanekud, seadistame vajadusel reklaamid ümber, jagame Sinuga tulemusi.

Sul on idee?

Meil on lahendus!