Mis on SEO ja miks seda vaja on?

SEO on veebilehe otsingumootorile optimeerimine ehk teenus, mis võimaldab Sinu kodulehe Googles paremini välja tuua, näiteks esilehel. SEO teenuse abil muutub Sinu koduleht Google otsingule paremini nähtavamaks, mis toob kodulehele rohkem potensiaalseid kliente.

SEO teenused, otsimootori optimeerimine

SEO töid alustame SEO auditiga, mis annab hea ülevaate sellest, mis seisus hetkel koduleht on ja mida tuleks parandada. Loome tegevuskava, teostame märksõnaanalüüsi, konkurentsianalüüsi, kodulehe tehnilist analüüsi, vajadusel Google Analytics ja Search Console paigaldamine, ON-Site SEO töid (nt sisutekstide loomine ja kohendamine, märksõnade lisamine, vahepealkirjad, META kirjeldused, ALT tekstid), tehnilisi SEO töid (nt tehniliste vigade leidmine ja kõrvaldamine), kodulehe optimeerimist mobiilsete seadmete jaoks, pidevat jälgimist, statistilist ülevaadet, tulemuste tagasisidet, parandusettepanekuid, konsultatsiooni.

SEO tööde tulemused on tavaliselt nähtavad tavaliselt paari kuu jooksul.

Hea tulemuse saavutamiseks tuleb kindlasti arvestada, et SEO teenus on pidev protsess, sest Google nõuded on ajas muutuvad ning ka konkurendid ei maga.

Kindlasti aitab SEO teenusele kaasa ka Google Ads reklaam, millega saad kodulehele veelgi rohkem kasulikku liiklust tuua. Uuri lähemalt.

Sul on idee?

Meil on lahendus!